SixNumbers 2016 E2po 8. 8. 2016 11:11
Výsledkyvytvořeno OEScore2003 © Stephan Krämer 2008

  místo     StČí Jméno                                       Klub                                         Čas    Body    Trbo   Přbo     Výsl



D  (4)                300:00 min.  29 K  1150 Body           

      1       51 Kovářová, Jitka                             .                                        4:46:17     640                     640 
      2       54 Hanzlíčková, Martina                        .                                        5:09:25     550     -35             515 
      3       53 Berzinska, Sona                             Soptik                                   4:25:02     410                     410
      4       52 Michaela, Hofmanová                         .                                        5:21:41     390     -95             295



DD  (5)               300:00 min.  29 K  1150 Body           

      1       74 Lacigová Míša, Hančíková Bára               Krev a Mlíko                             4:57:29     630                     630
      2       73 Kristina Gybasová, Petra Kočárková          Vidlák & Bumbác                          5:03:15     490      -8             482
      3       72 Kadlecová Michaela, Kadlecová Štěpán        Kadlecky                                 4:59:04     450                     450
      4       71 Musilová Dagmar, Frančeová Veroni           Vyhlídková jízda :-)                     4:27:47     290                     290
      5       75 Eva Stejskalová, Dana Sklenaříkov           Montolit krásné ženy                     5:04:59     190     -10             180



M  (25)               300:00 min.  29 K  1150 Body           

      1       21 Sajal, Martin                               Sporticus&Partner Elit                   5:05:51     930     -15             915
      2       15 Štěňha, Martin                              Sporticus&Partner Elit                   5:05:49     920     -15             905 
      3        9 Jan, Lauerman                               OK Jihlava                               4:56:10     820                     820
      4       16 JaRyn, Rygl                                 JaRyn                                    5:16:43     890     -70             820
      5        5 Kovář, Vladimír                             .                                        5:11:51     800     -45             755
      6       26 Michal, Jirka                               .                                        5:05:12     760     -15             745
      7        4 Kašparů, Jakub                              Festina lente                            5:01:33     690      -4             686 
      8        6 Semish, Semík Jaroslav                      .                                        5:03:28     670      -8             662
      9       18 Müller, Pavel                               Jehlanka Team                            4:20:57     660                     660
     10       22 Šimek, Tomáš                                .                                        4:51:36     660                     660 
     11       24 Odvody, Zdeněk                              PARDUBICE BIKERS                         4:56:00     660                     660
     12       11 Urban, xOB Jan                              SBK                                      4:52:27     640                     640
     13       20 Slavík, Viktor                              .                                        4:54:30     600                     600
     14       19 Petr, Stejskal                              Montolit Stejski                         4:57:05     590                     590
     15        8 Urban, Hynek                                Seskočil z rudé skály                    4:48:15     540                     540 
     16       12 Slivečka, Jan                               Red Dwarf                                4:58:29     530                     530
     17        3 Luboš, Čapek                                Čápa                                     5:06:53     510     -20             490
     18       17 František, Dvořák                           .                                        5:12:37     530     -50             480
     19        7 Radek, Sedlák                               Mamuti z Lipovky                         4:51:48     470                     470
     20       25 Kovář, Michal                               .                                        4:59:03     470                     470 
     21        2 Honza, Feigl                                Na pohodu...                             5:00:59     470      -2             468
     22       14 Čermák, Martin                              čip                                      5:21:02     550     -95             455 
     23       23 Miši                                        SNS Smržovka                             3:16:05     360                     360
     24        1 Gothard, Tomáš                              Tom bez Jerryho                          5:44:25     560    -210             350 
     25       10 Zona, Josef                                 .                                        4:13:26     270                     270



MD  (20)              300:00 min.  29 K  1150 Body           

      1      117 Milan Černý, Šárka Černá                    Ski a Bike Radotín                       4:56:22     850                     850
      2      111 Kubín Jiří, Kubínová Veronik                Šviháci lázeňští                         4:50:23     690                     690
      3      109 Drbohlav Tomáš, Drbohlavová Kate            Bats Kralupy                             4:48:03     670                     670 
      4      118 Mirek Kalina,  Markéta Kalinov              SPORTICUS & PARTNER ELIT                 4:55:58     670                     670
      5      104 Tomáš Kamaryt, Marie Březinová              Březí Páreček                            4:45:21     650                     650
      6      105 Mikan Albert, Mikanová Kateřin              Křest ohněm                              4:59:54     610                     610
      7      113 Katu, mAk                                   SNS Smržovka                             5:01:28     610      -4             606
      8      106 Panec Petr, Pancová Markéta                 Konečně sami                             5:04:38     600     -10             590
      9      119 Petr Pekárek, Alena Konečná                 SK Blíževedly                            4:54:36     530                     530
     10      120 Dušková Pavlína, Větrovský Tomáš            .                                        5:01:43     510      -4             506
     11      114 Krása Michal, Duchačová Alena               Vepřo zelo                               4:45:03     490                     490
     12      107 Petr Ondřej, Kohoutová Barbor               .                                        4:34:36     460                     460 
     13      112 Filip Pucher, Kristína Dudákov              Podarená opica                           4:54:28     450                     450
     14      121 Novotná Helena, Mach Martin                 Scorpions                                4:42:58     440                     440
     15      108 Csakvaryová Lenka, Sychra Martin            .                                        4:44:51     440                     440
     16      101 Novák Štěpán, Fenclová Lenka                My dva                                   4:46:49     390                     390
     17      116 Král Luboš, Králová Věra                    Pot, slzy a Rohozec                      4:47:38     390                     390
     18      110 Jágrová Vlasta, Jágr Jaroslav               Jágrovci                                 4:31:11     350                     350
     19      102 Karásek Honza, Karásková Eva                Novomanželé                              5:15:20     170     -65    +90      195
     20      115 Radka Ouhrabková, Jakub Ouhrabka            SPORTICUS & PARTNER ELIT                 4:37:28     190                     190



MD+  (11)             300:00 min.  29 K  1150 Body           

      1      135 Hrdinová Marie, Horák Pavel                 KunratickýGoYachtClub                    4:57:58     660                     660
      2      141 Pospíšek Zbyněk, Pospíšková Luisa           Tesla                                    5:01:32     650      -4             646
      3      133 Král Jiří, Králová Dana                     Kingouni                                 4:39:25     640                     640
      4      134 Špalková Mirka, Špalek Miroslav             Babička a dědeček                        5:00:29     620      -2             618
      5      131 Sladký Ivan, Sladká Zora                    Žabiňáci                                 4:53:56     530                     530
      6      139 Chroust Daniel, Chroustová Monik            Brouci                                   5:08:35     480     -30             450
      7      136 Rambo, Jana                                 hotel www.rambousek.eu                   4:56:21     430                     430
      8      132 Karbulka Pavel, Karbulková Alice            ŠAKAL Kbely                              4:46:31     390                     390
      9      137 Severýn Otto, Severýnová Popko              Komorní LeMra                            4:35:51     350                     350
     10      138 Raková Michaela, Rak František              Bezpilotní korýši                        4:49:00     310                     310
     11      140 Pecina Libor, Pecinová Veronik              Pecky                                    4:54:26     300                     300 



MM  (6)               300:00 min.  29 K  1150 Body           

      1      156 Ondřej Čechura, Kamil Koprnický             Axon Sport team                          5:00:04     880      -2             878 
      2      153 Duk, Kládin                                 .                                        4:57:54     860                     860
      3      152 Císař Jan, Smrt Martin                      EKONOM Praha                             5:00:58     810      -2             808 
      4      155 Moravec Michael, Bláha Roman                .                                        4:55:45     740                     740
      5      151 Alexandr Kotačka, Rostislav Sladký          ATC Kokořín                              5:04:46     680     -10             670
      6      154 Buřt Vladimír, Peťovský Jan                 Stará máza                               4:32:35     640                     640



PV  (4)               180:00 min.  29 K  1150 Body           

      1      161 Syslová Eva, Fajtlová Veronik               Polárka team                             3:05:31     330     -15             315
      2      162 Gryc Přemysl, Grycová Eva                   .                                        2:55:55     310                     310 
      3      164 Schwarzová, Ivana                           .                                        2:59:23     300                     300
      4      163 Lukáš Cerman, Eliáš Cerman                  .                                        3:05:14     300     -15             285