Six Numbers 2010 6Ene 15.8.2010 23:04
Výsledkyvytvořeno OEScore2003 © Stephan Krämer 2005

  místo      StČí Jméno                                            Klub                                           Čas    Body   Trbo     Výsl 



D  (11)               240:00 min.  26 K  820 Body             

      1        80 Renata Paulíčková                                10 Fresh 30                                4:07:23     510    -25      505 
      2        72 Eva Siftancova                                   IMP001 2                                   4:03:18     480     -8      472 
      3        81 Blanka Syrovátková                               224 Big Shock                              4:23:31     490   -105      405 
      4       275 Jana Faltejsková                                 20 PARDUBICE BIKERS                        3:50:22     400             400 
      5        74 Beržinská Soňa                                   4 Soptík                                   3:45:16     310             360 
      6        75 Míša Pačáková                                    5 Ekonom Praha                             4:07:48     320    -25      345 
      7        76 Klimešová Gabriela                               6 Traged team                              4:22:18     430   -100      330 
      8        77 Slávka Chrpová                                   Cykloturistka                              4:13:08     360    -55      305 
      9        73 Bezděková Iva                                    3 Defekt v mapníku                         4:26:23     390   -120      270 
     10       282 Řeháková Jana                                    27 JaGa                                    4:34:31     430   -160      270 
     11        79 Salingerová Anna                                 Mirynda                                    3:52:36     240             240 



DD  (9)               240:00 min.  26 K  820 Body             

      1       280 Staňková Štěpánka, Březinová Marie               25 LKT 80 Šumperk                          4:04:55     550    -10      560 
      2       272 Lacigová Míša, Hančíková Barča                   17 Krev a Mlíko po letech                  4:05:30     520    -15      505 
      3       278 Meggie, Suzie                                    23 Wilde and Wonderful                     3:55:35     440             490 
      4       274 Kateřina Lamichová, Vendula Doležalo             19 OK 99 Hradec Králové                    4:03:32     430     -8      472 
      5       277 Terča, Martinka                                  22 SNS Smržovka                            4:07:56     390    -25      415 
      6       273 Baštová Martina, Odvodyová Šárka                 18 PARDUBICE BIKERS                        3:43:27     320             320 
      7       286 Zapletalová katka, Kocurková Luďa                Druhý den                                  4:00:57     240     -2      238 
      8       281 Krätschmerová Jitka, Krätschmerová Ka            IMP002 26                                  4:07:48     200    -25      175 
      9       279 Pařízková Anežka, Veselá Anna                    24 Pařez na Veselo                         2:57:52     100             100 



M  (32)               240:00 min.  26 K  820 Body             

      1        24 Rygl Miroslav                                    59 MIRY mapníky                            3:58:48     700             720 
      2         2 Václavík Jan                                     37 Kellys Bikeranch team                   3:52:11     680             700 
      3        17 Petr Dvořák                                      52 O-pérák                                 4:03:43     620     -8      632 
      4        19 Pedros                                           54 SNS Smržovka                            4:01:54     580     -4      626 
      5        16 Jan Medlík                                       51 LKT 80 Šumperk                          3:57:07     600             620 
      6        21 Klech Richard                                    56 Kulda bike team                         3:58:59     600             620 
      7        13 Petr Cvengroš                                    48 Bikeranch Team                          4:15:13     630    -65      585 
      8        43 Štěpán Moravec                                   78 moraveCZECH                             3:49:23     560             580 
      9        11 Lukáš Cerman                                     46 PosádkaČervenéhoTrpasl                  4:10:28     560    -40      570 
     10         8 miloš dušek                                      IMP005 43                                  3:58:36     540             560 
     11         4 Petr Panec                                       39 HO Mala Skala                           4:04:29     520    -10      560 
     12        10 Feigl Tomáš                                      45 Slavoj Drábovka                         4:06:19     520    -20      550 
     13         5 Jan Jiran                                        IMP004 40                                  3:54:12     500             520 
     14        40 Schöne Andre                                     75 OL-Team Wehrsdorf                       3:57:18     490             520 
     15        38 Männel Harald                                    73 OL-Team Wehrsdorf                       3:58:53     490             520 
     16        27 Kozďa                                            62 SNS Smržovka                            4:15:03     580    -65      515 
     17        12 Urban Miroslav                                   47 www.Vagus.cz                            3:52:45     460             510 
     18        26 Tomáš Uhlář                                      61 ŘLP Bike Team                           4:01:28     490     -4      506 
     19        23 Gothard Tomáš                                    58 Tom bez Jerryho                         4:02:07     510     -6      504 
     20        39 Fremder Dietmar                                  74 OL-Team Wehrsdorf                       4:07:48     470    -25      495 
     21        14 Lebeda Dušan                                     IMP006 49                                  4:02:51     450     -6      494 
     22         3 Odvody Zdeněk                                    38 PARDUBICE BIKERS                        4:03:35     480     -8      492 
     23         9 Feigl Jan                                        44 FACTOR BIKETEAM                         3:55:38     470             490 
     24         1 Krejčík Ondřej                                   36 Biesse                                  4:06:55     460    -20      490 
     25        20 Hýbl Lukáš                                       55 VIPrahlý samotář                        4:03:23     480     -8      472 
     26        35 Mikan Albert                                     IMP033 70                                  3:57:38     460             460 
     27        32 Brzák Pavel                                      IMP009 67                                  4:04:08     390    -10      380 
     28        46 Oťas                                             OK Bor                                     4:13:39     400    -55      375 
     29         7 Jirásek Radek                                    42 PARDUBICE BIKERS                        3:47:55     280             280 
     30        34 Rejnart Jiří                                     69 TJ ŽÍZEŇ                                3:38:01     250             250 
     31        33 Tojnar Jan                                       68 KRK single M                            4:19:19     210    -85      175 
     32        15 Urban Hynek                                      50 Seskočil z rudé skály                   3:53:56     150             150 



MD  (29)              240:00 min.  26 K  820 Body             

      1       115 Laciga Radek, Tichovská Martin                   105 Toi Toi team                           3:57:37     600             650 
      2       105 Gryc Přemysl, Grycová Eva                        95 Satánkovi andílci                       3:58:11     530             580 
      3       132 Hrdinová Marie, Horák Pavel                      220 KunratickýGo&YachtClub                 4:01:28     560     -4      576 
      4       109 Martin Sajal, Dáša Tučková                       IMP010 99                                  4:08:00     530    -25      555 
      5       111 Seifertová Magdalena, Pospíšek Marek             101 Sněženka a machr                       3:55:56     530             530 
      6       110 Čapek Lubomír, Krymová Jitka                     100 Meteleskublesku                        4:11:30     570    -45      525 
      7       104 Rejholcová Andrea, Rejholec Michal               94 REJŽÁCI                                 3:48:05     440             440 
      8       117 Jelen, Borufka                                   107 Jelen v borůvčí                        3:49:54     430             430 
      9       127 Petra Vyhlídková, Lukáš Horáček                  117 ZetPéčka                               3:55:01     400             400 
     10       130 Štěpánka Betková, Jan Regal                      120 Pěkny Vylet, P***                      4:09:24     400    -35      365 
     11       126 Kozák Jakub, Buriánková Marti                    IMP013 116                                 3:58:42     310             340 
     12       116 Michalička David, Letfusová Verča                106 Sajbr Team Říčany                      4:35:14     500   -165      335 
     13       103 David Hlaváč, Bára Kavanová                      93 KULDA BIKE TEAM                         3:51:54     310             330 
     14       123 daněk robert, vaškova kateřina                   113 ti co nejsou vaškovy h                 4:08:54     360    -30      330 
     15       118 Tomáš Pračka, Zita Pračková                      108 ZitPrak                                4:10:42     360    -40      320 
     16       124 Radek Mátl, Petra Mátlová                        IMP012 114                                 4:19:35     370    -85      315 
     17       108 Karbulková Alice, Karbulka Pavel                 98 Pražský píče                            3:56:26     290             310 
     18       128 Fořtík Michal, Machoňová Bára                    118 První poslední                         4:08:26     340    -30      310 
     19       283 Součková Michaela, Luboš král                    IMP003 28                                  4:05:26     290    -15      305 
     20       137 Olča, Standa                                                                                4:11:45     320    -45      305 
     21       133 Fiala Honza, Kyselová Věrka                      221 Rozdovádění SUPI                       3:54:37     280             300 
     22       134 Petr Pařízek, Věra Pařízková                     218 Pařízečci                              3:37:59     270             290 
     23       112 Macek Jiří, Kubová Petra                         102 Botfils                                3:57:33     270             290 
     24       271 KLÁRA SODOMKOVÁ, Michael Brodský                 16 SNAILS MTB TEAM II.                     4:04:48     250    -10      260 
     25       113 Csakvaryová Lenka, Jágr Jaroslav                 103 kráska a zvíře                         3:38:22     220             240 
     26       306 Hofmanová Michaela, Hofman Petr                  201 Strašidla von Schönhof                 3:55:47     220             220 
     27       101 Ilkovičová Ľubica, Jánoška Martin                91 geo-dance team                          3:43:17     190             210 
     28       107 Ľuboš Hladký, Jana Fajtlová                      97 My dva team                             3:43:53     190             190 
     29       121 Kuba Faifer, Kája Pořízková                      111 Zadní přitahovač                       3:30:22     140             140 



MD+  (7)              240:00 min.  26 K  820 Body             

      1       176 Zbyněk Pospíšek, Luisa Pospíšková                141 Staro Brno                             3:57:09     510             530 
      2       175 Březinová Dana, Král Jiří                        140 LKT 80 Šumperk                         4:05:03     460    -15      495 
      3       174 Argaláš Jaroslav, Argalášová Gabri               139 dezorienteering bikers                 4:03:29     440     -8      482 
      4       171 Jánoška Jozef, Taťjana Jánoškov                  136 DO-MA                                  3:44:48     310             340 
      5       173 Míla Medlíková, Ctirad Medlík                    138 LKT 80 Šumperk                         3:52:40     260             260 
      6       177 Sladký Ivan, Sladká Zora                         142 Žabiňáci                               3:42:55     210             210 
      7       180 Křivánek Leoš, Moždiáková Irena                  IMP014 145                                 3:31:51     170             170 



MM  (28)              240:00 min.  26 K  820 Body             

      1       205 Koprnický Kamil, Čechura Ondřej                  160 AC Quentin                             3:55:23     640             660 
      2       201 MORAVEC MICHAEL, MORAVEC MAREK                   156 SNAILS MTB TEAM I.                     4:05:40     590    -15      625 
      3       212 Müller Pavel, Šimek Radek                        167 Jehlanka Team                          3:56:07     570             620 
      4       225 Spudil Roman, Hošek Přemysl                      180 SP Kolo Loap                           4:05:57     580    -15      615 
      5       204 Martin Smrt, Honza Císař                         IMP015 159                                 4:03:40     510     -8      552 
      6       207 Vít Kasal, Martin Hendrych                       162 OKJihlava Bastards                     3:50:04     520             540 
      7       219 BUŘT Vladimír, PEŤOVSKÝ Jan                      174 Stará máza                             4:02:45     520     -6      534 
      8       227 Pavel Izdný, Martin Marczi                       182 Taktak                                 4:13:42     530    -55      525 
      9       215 Kotlas Jasoň, Kuba Drsoň                         170 Citrus Bike Team                       3:50:30     500             520 
     10       233 Kroupa Václav, Komanč                            225 VIPrahlo                               3:59:33     450             500 
     11       138 Hašek Ondřej, Brautsch Pavel                     226 Plzeňská smršť                         4:14:35     530    -60      490 
     12       218 Faltejsek Lukas, Munzar Martin                   173 PARDUBICE BIKERS                       4:17:30     560    -75      485 
     13       211 Kohout Pavel, Blažej Martin                      166 MaPa                                   3:44:25     410             460 
     14       223 Švejnoha Jan, Pruner Petr                        178 EPO Power                              3:58:41     460             460 
     15       203 Jánoška Jakub, Jánoška Tomáš                     158 Štangla a Zuby                         3:51:44     430             450 
     16       206 Brlica Pavel, Brlica Pavel                       161 Malej s Velkým                         4:04:14     460    -10      450 
     17       229 Řízek Jaroslav, Kraus Martin                     217 SeaBike                                3:52:58     380             430 
     18       231 Budík Milan, Rufer Jaroslav                      216 Čmelák & Tučnňák                       4:00:33     370     -2      418 
     19       222 Hlavatý Ondřej, Novák Zdeněk                     177 H&DSK-LDM                              3:50:40     370             370 
     20       228 Lukáš Loula, Aleš Koutecký                       183 Cobra 11                               3:55:55     200             230 
     21       214 Slavík Vladimír, Hrdina Jiří                     169 Jedu Jedu                              4:24:28     340   -110      230 
     22       209 Komenda Kamil, Klech Aleš                        164 KULDA BIKE TEAM                        4:23:16     270   -105      195 
     23       216 Černý Martin, Malý Ondřej                        171 Děláme to v latexu                     2:49:14     170             190 
     24       202 Jaroslav JaFa Fajtl, Jaroslav Jájin F            157 Jáfáni                                 2:35:40     150             150 
     25       210 Pašek Honza, Anděl Robert                        165 Plzenští pytlíci:-)                    2:27:01     100             100 
     26       213 Lžičař Martin, Janda Petr                        IMP017 168                                 2:39:58      90              90 
     27       217 Linhart Tomáš, Staněk Tomáš                      172 LKT 80 Šumperk                           56:20      30              30 
     28       224 Brož Jindřich, Svitáč Jan                        IMP019 179                                 4:45:18     230   -215       15 



PV  (9)               180:00 min.  26 K  820 Body             

      1       303 Kalinová Markéta, Kalina Miroslav                198 ELLA & her domestiques                 2:49:56     170             170 
      2       307 Mencl Miroslav, Menclová Pavlína                 202 Hřebena-Menclíci                       2:50:03     140             140 
      3       309 Hons Miši, Honsová Léňa                          204 Ája ze Smržovky                        2:42:14     130             130 
      4       304 Kristina Gajdová + Peťul, Igor Zuzčák            199 Triskomiška                            2:47:23     130             130 
      5       313 Horálek Pavel, Horálková Jana                    208 Horalové                               3:05:38     120    -15      105 
      6       302 Ivánek Libor, Ivánková Karolín                   197 Krokodýli                              2:37:51     100             100 
      7       310 Lubomír Lubina Hejtmánek, Radmila Kwalik H       205 Kwalici                                2:41:00      90              90 
      8       301 Michaela Raková, František Rak                   196 Korýši                                 2:36:53      70              70 
      9       305 Martin Šoch, Hana Lukášová                       200 Kladenská spojka                       2:51:08      70              70