Six Numbers 2010 5Ene 15.8.2010 22:14
Výsledkyvytvořeno OEScore2003 © Stephan Krämer 2005

  místo      StČí Jméno                                            Klub                                           Čas    Body   Trbo     Výsl 



D  (11)               240:00 min.  26 K  800 Body             

      1        80 Renata Paulíčková                                10 Fresh 30                                3:55:35     510             510 
      2       275 Anna Knížková, Jana Faltejsková                  20 PARDUBICE BIKERS                        4:01:59     450     -4      446 
      3        75 Míša Pačáková                                    5 Ekonom Praha                             4:00:12     420     -2      418 
      4        81 Blanka Syrovátková                               224 Big Shock                              3:49:01     400             400 
      5        73 Bezděková Iva                                    3 Defekt v mapníku                         4:23:23     460   -105      355 
      6        72 Eva Siftancova                                   IMP017 2                                   3:56:40     350             350 
      7        74 Beržinská Soňa                                   4 Soptík                                   3:52:18     340             340 
      8       282 Řeháková Jana                                    27 JaGa                                    4:05:38     180    -15      165 
      9        84 Katka Krejčíková                                                                            3:55:34     160             160 
     10        76 Klimešová Gabriela                               6 Traged team                              3:20:44     100             100 
     11        77 Slávka Chrpová                                   7 Cykloturistka                            4:19:36     170    -85       85 



DD  (10)              240:00 min.  26 K  800 Body             

      1       272 Lacigová Míša, Hančíková Barča                   17 Krev a Mlíko po letech                  4:08:17     500    -30      470 
      2       274 Kateřina Lamichová, Vendula Doležalo             19 OK 99 Hradec Králové                    3:58:19     450             450 
      3       280 Staňková Štěpánka, Březinová Marie               25 LKT 80 Šumperk                          4:11:13     480    -45      435 
      4       278 Meggie, Suzie                                    23 Wilde and Wonderful                     4:02:40     320     -6      314 
      5       277 Terča, Martinka                                  22 SNS Smržovka                            3:57:40     310             310 
      6       273 Baštová Martina, Odvodyová Šárka                 18 PARDUBICE BIKERS                        3:27:34     240             240 
      7       279 Pařízková Anežka, Veselá Anna                    24 Pařez na Veselo                         3:22:43     220             220 
      8       286 Zapletalová Katka, Kocurková Luďka               Druhý Den1                                 4:00:10     160     -2      158 
      9       283 Součková Michaela, Vokatá Barbora                IMP001 28                                  4:10:37     190    -40      150 
     10       281 Krätschmerová Jitka, Krätschmerová Ka            IMP009 26                                  4:24:26     260   -110      150 



M  (34)               240:00 min.  26 K  800 Body             

      1       232 Hradil Jiří                                      223 Kraft Team                             4:05:33     670    -15      655 
      2        24 Rygl Miroslav                                    59 MIRY mapníky                            4:00:42     650     -2      648 
      3        13 Petr Cvengroš                                    48 Bikeranch Team                          4:13:10     650    -55      595 
      4        14 Lebeda Dušan                                     IMP011 49                                  3:53:32     590             590 
      5        19 Pedros                                           54 SNS Smržovka                            3:50:45     580             580 
      6         2 Václavík Jan                                     37 Kellys Bikeranch team                   3:52:39     580             580 
      7        11 Lukáš Cerman                                     46 PosádkaČervenéhoTrpasl                  4:06:25     600    -20      580 
      8        25 mAk                                              60 CykloDres.cz *SNS Smrž                  3:51:27     560             560 
      9         8 miloš dušek                                      IMP005 43                                  3:57:41     560             560 
     10        40 Schöne Andre                                     75 OL-Team Wehrsdorf                       4:12:39     600    -50      550 
     11        10 Feigl Tomáš                                      45 Slavoj Drábovka                         4:00:09     540     -2      538 
     12         4 Petr Panec                                       39 HO Mala Skala                           3:56:52     530             530 
     13         5 Jan Jiran                                        IMP016 40                                  3:59:13     520             520 
     14        17 Petr Dvořák                                      52 O-pérák                                 4:03:53     510     -8      502 
     15        45 Cryyzy                                           IMP045 80                                  3:44:48     500             500 
     16        43 Štěpán Moravec                                   78 moraveCZECH                             3:54:10     500             500 
     17        21 Klech Richard                                    56 Kulda bike team                         4:18:24     570    -80      490 
     18        16 Jan Medlík                                       51 LKT 80 Šumperk                          4:05:32     500    -15      485 
     19        26 Tomáš Uhlář                                      61 ŘLP Bike Team                           4:04:32     480    -10      470 
     20        23 Gothard Tomáš                                    58 Tom bez Jerryho                         4:10:30     510    -40      470 
     21        12 Urban Miroslav                                   47 www.Vagus.cz                            3:57:20     460             460 
     22         9 Feigl Jan                                        44 FACTOR BIKETEAM                         4:15:32     500    -65      435 
     23        35 Mikan Albert                                     IMP033 70                                  3:59:11     420             420 
     24        20 Hýbl Lukáš                                       55 VIPrahlý samotář                        4:11:22     440    -45      395 
     25        34 Rejnart Jiří                                     69 TJ ŽÍZEŇ                                4:07:17     370    -25      345 
     26         3 Odvody Zdeněk                                    38 PARDUBICE BIKERS                        4:29:23     480   -135      345 
     27        39 Fremder Dietmar                                  74 OL-Team Wehrsdorf                       4:01:12     300     -4      296 
     28         7 Jirásek Radek                                    42 PARDUBICE BIKERS                        3:41:00     270             270 
     29         6 Jan Mněsíc Pesničák                              41 SNS Smržovka                            3:45:03     260             260 
     30       136 Honza Galla                                      AZUB                                       4:09:41     260    -35      225 
     31        33 Tojnar Jan                                       68 KRK single M                            4:44:18     430   -210      220 
     32        32 Brzák Pavel                                      IMP018 67                                  4:23:23     290   -105      185 
     33         1 Krejčík Ondřej                                   36 Biesse                                  4:23:46     270   -105      165 
     34        15 Urban Hynek                                      50 Seskočil z rudé skály                   3:49:53      90              90 



MD  (27)              240:00 min.  26 K  800 Body             

      1       115 Laciga Radek, Tichovská Martin                   105 Toi Toi team                           3:57:35     600             600 
      2       109 Martin Sajal, Dáša Tučková                       IMP006 99                                  3:56:34     590             590 
      3       111 Seifertová Magdalena, Pospíšek Marek             101 Sněženka a machr                       4:08:25     540    -30      510 
      4       132 Hrdinová Marie, Horák Pavel                      220 KunratickýGo&YachtClub                 4:08:49     540    -30      510 
      5       105 Gryc Přemysl, Grycová Eva                        95 Satánkovi andílci                       4:05:14     500    -15      485 
      6       116 Michalička David, Letfusová Verča                106 Sajbr Team Říčany                      4:06:03     490    -20      470 
      7       134 Petr Pařízek, Věrka Pařízková                    218 Pařízečci                              4:07:55     460    -25      435 
      8       104 Rejholcová Andrea, Rejholec Michal               94 REJŽÁCI                                 4:06:43     440    -20      420 
      9       117 Jelen, Borufka                                   107 Jelen v borůvčí                        4:16:10      40    -70      420 
     10       118 Tomáš Pračka, Zita Pračková                      108 ZitPrak                                3:58:32     410             410 
     11       123 daněk robert, vaškova kateřina                   113 ti co nejsou vaškovy h                 3:57:46     380             380 
     12       128 Fořtík Michal, Machoňová Bára                    118 První poslední                         4:21:05     430    -95      335 
     13       127 Petra Vyhlídková, Lukáš Horáček                  117 ZetPéčka                               3:55:24     330             330 
     14       108 Karbulková Alice, Karbulka Pavel                 98 Pražský píče                            3:52:51     320             320 
     15       126 Kozák Jakub, Buriánková Marti                    IMP013 116                                 4:10:54     360    -40      320 
     16       124 Radek Mátl, Petra Mátlová                        IMP002 114                                 4:06:49     330    -20      310 
     17       103 David Hlaváč, Bára Kavanová                      93 KULDA BIKE TEAM                         3:59:27     290             290 
     18       271 KLÁRA SODOMKOVÁ, Michael Hrobský                 16 SNAILS MTB TEAM II.                     4:05:37     290    -15      275 
     19       133 Fiala Honza, Kyselová Věrka                      221 Rozdovádění SUPI                       4:05:35     280    -15      265 
     20       110 Čapek Lubomír, Krymová Jitka                     100 Meteleskublesku                        4:15:01     270    -65      205 
     21       112 Macek Jiří, Kubová Petra                         102 Botfils                                4:03:07     210     -8      202 
     22       107 Ľuboš Hladký, Jana Fajtlová                      97 My dva team                             3:28:44     200             200 
     23       113 Csakvaryová Lenka, Jágr Jaroslav                 103 kráska a zvíře                         3:37:20     200             200 
     24       121 Kuba Faifer, Kája Pořízková                      111 Zadní přitahovač                       4:04:57     200    -10      190 
     25       114 Králová Lada, Žák Miroslav                       104 dobrej SX                              3:15:21     110             110 
     26       101 Ilkovičová Ľubica, Jánoška Martin                91 geo-dance team                          1:59:32      40              40 
     27       130 Štěpánka Betková, Jan Regal                      120 Pěkny Vylet, P***                      7:07:31     450   -925        0 



MD+  (8)              240:00 min.  26 K  800 Body             

      1       175 Březinová Dana, Král Jiří                        140 LKT 80 Šumperk                         4:01:00     490     -2      488 
      2       184 Männel Harald, Andrea Kröber                     225 OL-TEAM Wehrsdorf                      4:01:39     490     -4      486 
      3       174 Argaláš Jaroslav, Argalášová Gabri               139 dezorienteering bikers                 3:57:51     400             400 
      4       171 Jánoška Jozef, Taťjana Jánoškov                  136 DO-MA                                  4:07:11     330    -25      305 
      5       176 Zbyněk Pospíšek, Luisa Pospíšková                141 Staro Brno                             4:01:38     270     -4      266 
      6       177 Sladký Ivan, Sladká Zora                         142 Žabiňáci                               3:53:25     240             240 
      7       173 Míla Medlíková, Ctirad Medlík                    138 LKT 80 Šumperk                         4:19:29     310    -85      225 
      8       180 Křivánek Leoš, Moždiáková Irena                  IMP012 145                                 4:29:54     270   -135      135 



MM  (28)              240:00 min.  26 K  800 Body             

      1       138 Hašek Ondřej, Brautskch Pavel                    227 Plzeňská smršť                         4:02:04     610     -6      604 
      2       204 Martin Smrt, Honza Císař                         IMP008 159                                 3:56:55     590             590 
      3       218 Faltejsek Lukas, Munzar Martin                   173 PARDUBICE BIKERS                       4:05:24     590    -15      575 
      4       201 MORAVEC MICHAEL, MORAVEC MAREK                   156 SNAILS MTB TEAM I.                     4:07:15     600    -25      575 
      5       212 Müller Pavel, Šimek Radek                        167 Jehlanka Team                          3:57:42     560             560 
      6       205 Koprnický Kamil, Čechura Ondřej                  160 AC Quentin                             4:08:50     580    -30      550 
      7       217 Linhart Tomáš, Staněk Tomáš                      172 LKT 80 Šumperk                         4:09:13     550    -35      515 
      8       225 Spudil Roman, Hošek Přemysl                      180 SP Kolo Loap                           4:19:06     580    -85      495 
      9       215 Kotlas Jasoň, Kuba Drsoň                         170 Citrus Bike Team                       3:49:24     490             490 
     10       227 Pavel Izdný, Martin Marczi                       182 Taktak                                 3:49:39     490             490 
     11       207 Vít Kasal, Martin Hendrych                       162 OKJihlava Bastards                     3:58:12     490             490 
     12       233 Kroupa Václav, Komanč                            226 VIPrahlo                               3:58:54     480             480 
     13       219 BUŘT Vladimír, PEŤOVSKÝ Jan                      174 Stará máza                             3:58:55     430             430 
     14       229 Řízek Jaroslav, Kraus Martin                     217 SeaBike                                4:29:56     530   -135      395 
     15       211 Kohout Pavel, Blažej Martin                      166 MaPa                                   3:48:30     390             390 
     16       231 Budík Milan, Rufer Jaroslav                      216 Čmelák & Tučnňák                       4:18:05     460    -80      380 
     17       202 Jaroslav JaFa Fajtl, Jaroslav Jájin F            157 Jáfáni                                 4:27:11     500   -125      375 
     18       213 Lžičař Martin, Janda Petr                        IMP007 168                                 4:07:06     390    -25      365 
     19       216 Černý Martin, Malý Ondřej                        171 Děláme to v latexu                     4:21:32     460    -95      365 
     20       223 Švejnoha Jan, Pruner Petr                        178 EPO Power                              4:27:25     440   -125      315 
     21       203 Jánoška Jakub, Jánoška Tomáš                     158 Štangla a Zuby                         4:08:09     340    -30      310 
     22       209 Komenda Kamil, Klech Aleš                        164 KULDA BIKE TEAM                        4:15:15     370    -65      305 
     23       206 Brlica Pavel, Brlica Pavel                       161 Malej s Velkým                         3:59:22     290             290 
     24       214 Slavík Vladimír, Hrdina Jiří                     169 Jedu Jedu                              4:04:25     290    -10      280 
     25       210 Pašek Honza, Anděl Robert                        165 Plzenští pytlíci:-)                    3:36:07     230             230 
     26       222 Hlavatý Ondřej, Novák Zdeněk                     177 H&DSK-LDM                              4:37:46     320   -175      145 
     27       228 Lukáš Loula, Aleš Koutecký                       183 Cobra 11                               4:16:24     180    -70      110 
     28       224 Brož Jindřich, Svitáč Jan                        IMP019 179                                 4:29:27     180   -135       45 



PV  (8)               180:00 min.  26 K  800 Body             

      1       303 Kalinová Markéta, Kalina Miroslav                198 ELLA & her domestiques                 2:59:26     220             220 
      2       309 Hons Miši, Honsová Léňa                          204 Ája ze Smržovky                        2:46:11     190             190 
      3       304 Kristina Gajdová + Peťul, Igor Zuzčák            199 Triskomiška                            2:58:16     180             180 
      4       307 Mencl Miroslav, Menclová Pavlína                 202 Hřebena-Menclíci                       3:07:36     200    -25      175 
      5       302 Ivánek Libor, Ivánková Karolín                   197 Krokodýli                              2:38:42     150             150 
      6       305 Martin Šoch, Hana Lukášová                       200 Kladenská spojka                       3:02:33      80     -6       74 
      7       301 Michaela Raková, František Rak                   196 Korýši                                 3:08:27      70    -30       40 
      8       310 Lubomír Lubina Hejtmánek, Radmila Kwalik H       205 Kwalici                                3:26:52     140   -120       20