Six Numbers 2010 1Epo 9.8.2010 19:04
Výsledkyvytvořeno OEScore2003 © Stephan Krämer 2005

 místo    StČí Jméno                                    Klub                                 Čas  Body  Trbo    Výsl 



D  (6)            240:00 min.  25 K  770 Body      

     1      80 Renata Paulíčková                        10 Fresh 30                       :07:24   450   -25     425 
     2      74 Beržinská Soňa                           4 Soptík                          :59:22   390           390 
     3      76 Klimešová Gabriela                       6 Traged team                     :39:29   350           350 
     4      73 Bezděková Iva                            3 Defekt v mapníku                :06:39   300   -20     280 
     5      71 Helikarová Kateřina                      1 s klidem a vyhlídkou            :48:19   200           200 
     6      72 Eva Siftancova                           IMP010 2                          :43:03   190           190 



DD  (10)          240:00 min.  25 K  770 Body      

     1     280 Staňková Štěpánka, Březinová Marie       25 LKT 80 Šumperk                 :03:05   460    -8     452 
     2     274 Kateřina Lamichová, Vendula Doležalo     19 OK 99 Hradec Králové           :48:57   420           420 
     3     278 Meggie, Suzie                            23 Wilde and Wonderful            :56:58   410           410 
     4     272 Lacigová Míša, Hančíková Barča           17 Krev a Mlíko po letech         :12:14   440   -50     390 
     5     275 Anna Knížková, Jana Faltejsková          20 PARDUBICE BIKERS               :00:04   380    -2     378 
     6     277 Terča, Martinka                          22 SNS Smržovka                   :04:44   370   -10     360 
     7     281 Krätschmerová Jitka, Krätschmerová Ka    IMP012 26                         :01:06   330    -4     326 
     8     279 Pařízková Anežka, Veselá Anna            24 Pařez na Veselo                :01:34   330    -4     326 
     9     273 Baštová Martina, Odvodyová Šárka         18 PARDUBICE BIKERS               :14:35   380   -60     320 
    10     284 Novotná Veronika, Kohoutová Barunk       IMP013 29                         :45:52   160           160 



M  (30)           240:00 min.  25 K  770 Body      

     1      19 Pedros                                   54 SNS Smržovka                   :57:59   660           660 
     2      24 Rygl Miroslav                            59 MIRY mapníky                   :01:44   610    -4     606 
     3       2 Václavík Jan                             37 Kellys Bikeranch team          :03:12   580    -8     572 
     4      16 Jan Medlík                               51 LKT 80 Šumperk                 :58:45   560           560 
     5      11 Lukáš Cerman                             46 PosádkaČervenéhoTrpasl         :00:27   560    -2     558 
     6      27 Kozďa                                    62 SNS Smržovka                   :03:08   560    -8     552 
     7      25 mAk                                      60 CykloDres.cz *SNS Smrž         :11:01   590   -45     545 
     8      14 Lebeda Dušan                             IMP006 49                         :12:37   580   -50     530 
     9       5 Jan Jiran                                IMP003 40                         :05:30   540   -15     525 
    10      42 Pruner Petr                              77 Ekonom Praha Outdoor           :59:14   490           490 
    11      26 Tomáš Uhlář                              61 ŘLP Bike Team                  :52:07   470           470 
    12      38 Männel Harald                            73 OL-Team Wehrsdorf              :04:56   480   -10     470 
    13      21 Klech Richard                            56 Kulda bike team                :21:45   560   -95     465 
    14      15 Urban Hynek                              50 Seskočil z rudé skály          :12:52   510   -50     460 
    15      18 Urban xOB Jan                            53 xOB                            :04:29   460   -10     450 
    16      29 Šandera Michal                           IMP001 64                         :10:18   480   -40     440 
    17       6 Jan Mněsíc Pesničák                      41 SNS Smržovka                   :01:05   420    -4     416 
    18      23 Gothard Tomáš                            58 Tom bez Jerryho                :04:50   420   -10     410 
    19      12 Urban Miroslav                           47 www.Vagus.cz                   :13:05   450   -55     395 
    20      10 Feigl Tomáš                              45 Slavoj Drábovka                :08:03   420   -30     390 
    21      13 Petr Cvengroš                            48 Bikeranch Team                 :16:10   450   -70     380 
    22       8 miloš dušek                              IMP004 43                         :01:19   380    -4     376 
    23       9 Feigl Jan                                44 FACTOR BIKETEAM                :04:14   380   -10     370 
    24      17 Petr Dvořák                              52 O-pérák                        :10:57   410   -40     370 
    25       7 Jirásek Radek                            42 PARDUBICE BIKERS               :03:05   370    -8     362 
    26       3 Odvody Zdeněk                            38 PARDUBICE BIKERS               :24:32   460  -110     350 
    27      41 Buchtík Ondřej                           76 Slavia Liberec                 :09:55   380   -35     345 
    28       4 Petr Panec                               39 HO Mala Skala                  :46:59   340           340 
    29       1 Krejčík Ondřej                           36 Biesse                         :56:42   190           190 
    30      35 Mikan Albert                             IMP002 70                         :23:47   290  -105     185 



MD  (17)          240:00 min.  25 K  770 Body      

     1     115 Laciga Radek, Tichovská Martin           105 Toi Toi team                  :10:44   600   -40     560 
     2     109 Martin Sajal, Dáša Tučková               IMP008 99                         :16:24   580   -70     510 
     3     117 Jelen, Borufka                           107 Jelen v borůvčí               :57:21   500           500 
     4     105 Gryc Přemysl, Grycová Eva                95 Satánkovi andílci              :07:51   490   -25     465 
     5     132 Hrdinová Marie, Horák Pavel              217 KunratickýGo&YachtClub        :02:43   450    -6     444 
     6     111 Seifertová Magdalena, Pospíšek Marek     101 Sněženka a machr              :40:22   440           440 
     7     114 Králová Lada, Žák Miroslav               104 dobrej SX                     :51:51   390           390 
     8     103 David Hlaváč, Bára Kavanová              93 KULDA BIKE TEAM                :55:07   390           390 
     9     119 Nováková Kateřina, Novák Libor           109 Olgoj Chorchoj                :08:37   410   -30     380 
    10     104 Rejholcová Andrea, Rejholec Michal       94 REJŽÁCI                        :57:18   320           320 
    11     306 Hofmanová Michaela, Hofman Petr          201 Strašidla von Schönhof        :45:05   300           300 
    12     108 Karbulková Alice, Karbulka Pavel         98 Pražský píče                   :21:31   290           290 
    13     106 Tom Vorlicek, Aja Bockova                96 Haeretici                      :36:19   270           270 
    14     107 Ľuboš Hladký, Jana Fajtlová              97 My dva team                    :04:24   260   -10     250 
    15     110 Čapek Lubomír, Krymová Jitka             100 Meteleskublesku               :10:43   270   -40     230 
    16     113 Csakvaryová Lenka, Jágr Jaroslav         103 kráska a zvíře                :14:04   270   -60     210 
    17     101 Ilkovičová Ľubica, Jánoška Martin        91 geo-dance team                 :06:25   210   -20     190 



MD+  (8)          240:00 min.  25 K  770 Body      

     1     176 Zbyněk Pospíšek, Luisa Pospíšková        141 Staro Brno                    :58:48   420           420 
     2     174 Argaláš Jaroslav, Argalášová Gabri       139 dezorienteering bikers        :57:48   380           380 
     3     175 Březinová Dana, Král Jiří                140 LKT 80 Šumperk                :17:42   430   -75     355 
     4     173 Míla Medlíková, Ctirad Medlík            138 LKT 80 Šumperk                :54:40   320           320 
     5     177 Sladký Ivan, Sladká Zora                 142 Žabiňáci                      :48:39   310           310 
     6     171 Jánoška Jozef, Taťjana Jánoškov          136 DO-MA                         :53:04   300           300 
     7     180 Křivánek Leoš, Moždiáková Irena          IMP011 145                        :47:31   270           270 
     8     172 Mrštík Vašek, Mrštíková Hanča            137 PARDUBICE BIKERS              :27:22   220           220 



MM  (19)          240:00 min.  25 K  770 Body      

     1     232 Peths Matěj, Hradil Jiří                 218 Pearl Izumi                   :08:11   540   -30     510 
     2     204 Martin Smrt, Honza Císař                 IMP009 159                        :07:38   520   -25     495 
     3     219 BUŘT Vladimír, PEŤOVSKÝ Jan              174 Stará máza                    :05:41   500   -15     485 
     4     227 Pavel Izdný, Martin Marczi               182 Taktak                        :03:18   490    -8     482 
     5     201 MORAVEC MICHAEL, MORAVEC MAREK           156 SNAILS MTB TEAM I.            :59:36   470           470 
     6     202 Jaroslav JaFa Fajtl, Jaroslav Jájin F    157 Jáfáni                        :44:49   460           460 
     7     212 Müller Pavel, Šimek Radek                167 Jehlanka Team                 :45:00   450           450 
     8     218 Faltejsek Lukas, Munzar Martin           173 PARDUBICE BIKERS              :18:40   530   -80     450 
     9     215 Kotlas Jasoň, Kuba Drsoň                 170 Citrus Bike Team              :50:54   420           420 
    10     217 Linhart Tomáš, Staněk Tomáš              172 LKT 80 Šumperk                :08:17   450   -30     420 
    11     205 Koprnický Kamil, Čechura Ondřej          160 AC Quentin                    :04:30   410   -10     400 
    12     203 Jánoška Jakub, Jánoška Tomáš             158 Štangla a Zuby                :03:48   390    -8     382 
    13     207 Vít Kasal, Martin Hendrych               162 OKJihlava Bastards            :55:05   380           380 
    14     206 Brlica Pavel, Brlica Pavel               161 Malej s Velkým                :51:24   370           370 
    15     216 Černý Martin, Malý Ondřej                171 Děláme to v latexu            :54:40   350           350 
    16     209 Komenda Kamil, Klech Aleš                164 KULDA BIKE TEAM               :57:19   340           340 
    17     231 Budík Milan, Rufer Jaroslav              216 Čmelák & Tučňák               :18:00   410   -75     335 
    18     213 Lžičař Martin, Janda Petr                IMP007 168                        :55:30   300           300 
    19     210 Pašek Honza, Anděl Robert                165 Plzenští pytlíci:-)           :43:36   250           250 



PV  (9)           180:00 min.  25 K  770 Body      

     1     303 Kalinová Markéta, Kalina Miroslav        198 ELLA & her domestiques        :59:09   300           300 
     2     309 Hons Miši, Honsová Léňa                  204 Ája ze Smržovky               :58:10   260           260 
     3     305 Martin Šoch, Hana Lukášová               200 Kladenská spojka              :47:17   190           190 
     4     302 Ivánek Libor, Ivánková Karolín           197 Krokodýli                     :01:47   170    -4     166 
     5     307 Mencl Miroslav, Menclová Pavlína         202 Hřebena-Menclíci              :06:09   170   -20     150 
     6     308 Kateřina Patková, Miroslav Patka         203 Hadrycucky                    :03:09   150    -8     142 
     7     304 Kristina Gajdová + Peťul, Igor Zuzčák    199 Triskomiška                   :14:11   190   -60     130 
     8     301 Michaela Raková, František Rak           196 Korýši                        :34:29   150  -160       0 
     9     310 Lubomír Lubina Hejtmánek, Radmila Kwalik 205 Kwalici                       :15:37   220  -365       0