Playlist         Seznam přihlášených

Víte co to je bungee biking ????

S gumou se dá dělat spousta adrenalinových sportů , dá se na ní skákat do propasti, dá se s ní běhat , jsou další činnosti, kdy máte strach , aby vám neprdla, my však přícházíme s čímsi novým.

Aniž bychom měli zájem si to dát patentovat ( a už vidím, že to bude za pár let naprosto regulérní disciplína, ale aby bylo jasno, přišli jsme na to my), připravili jsme pro vás na volné chvíle při sixu novou disciplínu bungee biking , tedy jízdu na gumě na vzdálenost , konkrétně to znamená, že bude kdesi pevně spojeno jízdní přesně definované kolo se stromem 50 m gumou a vaším úkolem bude ujet na něm co největší vzdálenost až do té míry než budete gumou vráceni nekontrolovaně zpět.

Bude u toho spousta legrace, asi teda ne pro aktery samotné , vítěz však bude vystaven bezmeznému obdivu fanynek po celý zbývající čas Sportful SixNumbers 2008.


Báža
30. dubna 2008
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2037 x

Patnáctým květnem končí lacinější verze startovného.

Jak jste jistě mnozí zaznamenali, je 15. květen dnem, kdy končí spořivejší verze vaší účasti na Sportful SixNumbers 2008 a po tomto datu zaplatíte o cca 25% více korun, které se samo někde u stánků s pivem můžou velmi hodit.

Po tomto datu již vám spočítá systém startovné dražší a neexistují vyjímky ani u našich kamarádů, kteří se potulují kdesi po Austrálii.

Naopak i současné přihlášky, které nebudou zaplaceny v termínu budeme považovat za víceméně neplatné. Taky musíme z něčeho nakoupit mikrofony a pivo.

sudy


Báža

29. dubna 2008
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2185 x

Milada

Milada
Že nevíte o co jde??? Se vám ani nevidím, ale nejen sportem a prací živ je člověk, proto část našeho realizačního týmu vyrazila za kulturou do Prahy, abychom naživo viděli naše nedostižné idoly Pavla Lišku, Pepu Poláška a Petra Čtvrtníčka a abychom od nich něco okoukali a byli připravení na námi připravované scénky v rámci SixNumbers.
24. dubna 2008
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2602 x

SmržMan 2008 bude 31.5.

smrzman
Externí členové SixNumbers teamu a jinak štika mezi oddíly MTBO, o které u dávno neplatí jen to , že je možno se vidět v samém záveru každé kalby ale už se jejich vetší část oddílu pravidelně cpe na medailová umístění v pohárových závodech, pro vás připravila další brutalitku.
24. dubna 2008
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2324 x

Co nebo kdo se skrývá za názvem PECCINI?

300
Ne, ne, nemá to nic společného s pečením, pod tímto jménem se skrývá jméno firmy našeho dalšího „dobrodince“, který se rozhodl podpořit naši SIX NUMBERS SVATBU a který vlastně stojí i za kontaktem na svatební studio z předchozího článku. A není jím nikdo jiný než náš kamarád, který si prošel dětským obdobím orienťáku, aby zjistil, že je to fakt dřina a tak se rozhodl veškerou svou snahu zaměřit na něco, co ho uživí a nebude to taková makačka. Myslím fyzická.
21. dubna 2008
Autor: 0
Přečteno: 2459 x
Listování stránek:  První   <  1 -  2 -  3 -  4 -  5 -  6 -  7 -  8 -  9  -  10 >  >>  Poslední  


poslední na fóru

23. června 2018 17:10 - Báža
No teřba se ještě SixNumbers revival někdy narodí, stránky nechávám žít, což je dobrý znamení (((c
Kontakty SixNumbers

Ředitel závodu, jednatel
Vladislav Lepšík - Báža
sixnumbers@seznam.cz
+420 724 477 104

Video SixNumbers 2008

Pahorkáč

hosted by:
stable

spřátelené weby:
Malevil CUP 2008
Estim drinks
Sk SNS Smržovka
bikebase

reklama:
Bohemia Glass - české sklo
Probo - výstroj a výzbroj pro hasiče

Ikonka pro Váš web:
SixNumbers