Playlist         Seznam přihlášených

Patronát nad drncálky opět převezme firma AZUB

dr2Oficiálně kategorie přívesných vozíků, ale tak nějak se jím začalo v průběhu prvního ročníku říkat drncálci, asi poté, když se z první etapy vrátily dvojice rodičů a vyndavaly z vozejků totálně zmáčený a vyklepaný děti.

Ovšem nejenže se z nich pak vyklubala bezvadná parta, která si navzájem kojila děti, ale taky nesmiřitelní soupeři, když po šesti etapách byly vepředu tyto výsledky:1. Faltejskovi 1700 bodů, 2.Chroustovi 1699 a třetí Vankisti měli 1671, tedy kdo ví o co jde, tak chápe, že to byly neskutečně malé rozdíly.

Asi jsme první akcí, kde tato kategorie existuje a stejně tak jako v roce 2006 se přihlásila firma
AZUB, které se SixNumbers 06 natolik líbilo a která byla nadšená z atmosféry, že se rozhodla stát se patronem této kategorie i pro rok 2008. Takže ti nejlepší se opět mohou těšit na tažné tyče TRAIL GATOR, které pomůžou těmhle mrňatům překlenout období, kdy už budou na vozík moc velký, ale na pořádnej cyklovýlet s mámou a tátou ještě malý.
19. března 2008
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2320 x

158. přihlášeným aktérem SixNumbers je Pedros

P2


Vám, kdo objíždíte závody MTBO či typy Bike Adventure asi není nutné tohoto člověka představovat, tak snad jen pro ostatní. Takovej malej opravdu seriozní portrét.

Petr Zaoral, kterému neřekne nikdo jinak než Pedros je členem SNS Smržovka, je svobodný, bezdětný a má mladšího bratra, kterej jezdí na kole skoro rychleji než on a to už je co říct.


14. března 2008
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2672 x

Jsou připraveny tři živé koncerty

Když jsem přes časem volal makovi, co plánujeme za kulturní večerní akce, říkal : " ty vole, to nebudou závody , ale fesťák !!!"

No tak docela to nebude, ale už v přípravách 1. ročníku jsme si řekli, že na kultuře šetřit nechceme a když už jste si na akci vzali dovolenou , tak nechceme , aby vám po SixNumbers nezůstaly jen osezený zadky z kola, ale aby vám zbylo ve vzpomínkách i pár kulturních zážitků.
12. března 2008
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2772 x

Na startu Kučis a Čamry

k+č 1Ne každému z vás lze věnovat solo článek, ale je pravda, že když se vám v přihláškách objeví za TJ Rumburk Kučis a Čamry, což není nikdo jiný než Pavel Kučera a Pavel Brabec, ikony severočeského sportu, nelze jinak.

Nelze opomenout, že jsou oba aktivní závodníci i pořadatelé, za všechny jmenujme jimi pořádaný závod zvaný Pahorkáč.

Čamry a jeho kološop se dokonce zařadil mezi mecenáše naší akce a něco z jeho skladů se na konci SixNumbers objeví mezi těmí z vás, které v tombole políbí štěstěna či Kučis.
4. března 2008
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2482 x

Již na konci tohoto týdne můžete být mezi přihlášenými...

Jak jsem již psali, o půlnoci z 28. na 29.2. spouštímě přihlášky na druhý ročník bajkového týdne Sportful SixNumbers 2008 a vy kdo již máte jasno se již od pátku můžete nalézt s seznamu účastníků naší nevšední akce.

Báža
25. února 2008
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2209 x
Listování stránek:  První  [<< ] <   11  -  12 -  13 -  14 -  15 -  16 >   Poslední  


poslední na fóru

23. června 2018 17:10 - Báža
No teřba se ještě SixNumbers revival někdy narodí, stránky nechávám žít, což je dobrý znamení (((c
Kontakty SixNumbers

Ředitel závodu, jednatel
Vladislav Lepšík - Báža
sixnumbers@seznam.cz
+420 724 477 104

Video SixNumbers 2008

Pahorkáč

hosted by:
stable

spřátelené weby:
Malevil CUP 2008
Estim drinks
Sk SNS Smržovka
bikebase

reklama:
Bohemia Glass - české sklo
Probo - výstroj a výzbroj pro hasiče

Ikonka pro Váš web:
SixNumbers