Pekič -6 Nedělejte to!

Vždycky na sklonku sezóny, po letmém zhodnocení sportovních úspěchů a neúspěchů, si slibuji, že napříště budu trénovat usilovněji, závodit úporněji a pít ještě méně, jde li to vůbec. Logicky pak budou mé úspěchy převratnější. Podobné úvahy má bezpochyby každý biker. No, a potom se zima přežene a za týden začíná první závod. Patrně Král Šumavy, Rubena Cup a podobné, spíše delší podniky.
29. června 2006
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 6265 x

Jak jsem si myslel,že Bike Adventure je way of living.

zpěv
Mě fakt na kole nevadí jezdit, své nejhezčí dovolené jsem strávil v sedle, bajk je pro mě obrovská relaxace a zatím se ještě příliš nevžilo, že účastník silničního provozu by neměl chlastal ani na kole.Běhání mě už nebaví a ve slušivém a radši ne příliš příléhavém dresu vypadá člověk i s pivem jako sportovec. A když se člověk při předjíždění jiného cyklisty či skupiny trochu kousne, cítí v šíji obdivné až závistivé pohledy na svá vyletovaná lýtka.
I když se za rohem třeba zeblije. Tím chci říct, že kolu zdar a horskému zvlášť.
6. dubna 2006
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 4596 x

Pekič 5- Vážení čtenáři

Na počátku roku, kdy jsme uzavřeli nepsanou dohodu o seriálu článků pro časopis Orientační běh, jsem si dal závazek, že schválně nebudu používat k expresi situace sprostá slova, abych nepopuzoval úzkoprsé čtenáře, což mne mrzí a abych dokázal, jako že si nic dokazovat nemusím, umění vládnout kultuře slova mému vzdělání přiměřeným způsobem, čehož je už toto souvětí samotné dostatečným důkazem. Je mi velice líto. Tento závazek mne okolnosti nutí hned několikrát porušit.
Vezmu všechno od začátku.
6. února 2006
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 4847 x

Osm medailových umístění z otevřeného mistrovství Francie v MTBO roku 1994.

brod
Již v závěru zimy se k nám dostávají zprávy o prvních mezinárodních závodech kdesi ve Francii a po dotazech na příslušných místech i propozice.
Naprosto nic netušíc o konkurenci ve světě je vytvořen na základě žebříčku poháru MTBO výběr takřka toho nejlepšího, co se u nás této disciplíně věnuje , posílen o Rudu Ropka, o jehož mapových kvalitách snad nikdo nepo chybuje a o těch cyklistických přicházejí zprávy z velice povolaných úst.
Výprava dále sleduje jakýsi diplomatický cíl - navázat kontakty, snaha pozvat závodníky ostatních zemí k nám a zjistit jestli směr, kterým jsme se bez cizí pomoci vydali není odlišný od zkušenějších pořadatelů.
19. ledna 2006
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 4431 x

Pekič 4- Nedělejte to!

pozadí
Milé čtenářky. Je, pro nás chlapce, opravdu příjemnou zábavou, krátit si čekání na start kolového závodu pohledem na Vaše v elastickém materiálu dresů těsně obepnuté prciny, kdy v hlubokém předklonu štracháte v kabeli hledaje snad busolu, či co, a usuzovat z vyrýsovaných švů, zda máte zrovna kalhotky klasického střihu a nebo více či méně prostřižená tanga, nicméně nutno podotknout, že oblékáním spodního prádélka děláte jednu z elementárních bikerských chyb.
A nejenom vy. I mnozí mužové nepohrdnou pod cyklistickými kraťásky vloženými slipy. Ne, ne přátelé. Nejsem to já, kdo je čuně, když po závodě ze sebe strhnu dres a pod ním nemám nic než nejpřirozenější přirození.
28. prosince 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 8411 x
Listování stránek:      1  -  2 -  3 -  4 >   Poslední  


Kontakty SixNumbers

Ředitel závodu, jednatel
Vladislav Lepšík - Báža
sixnumbers@seznam.cz
+420 724 477 104

SixNumbers
hosted by
stable

reklama:
Bohemia Glass - české sklo
Probo - výstroj a výzbroj pro hasiče