Do kotle, na fotbal, na kolo, na ryby .....

tři sestry
Každá správná akce má umožnit účastníkovi nejen prožít hodnotné zážitky během závodu samotného, ale nezapomíná ani na způsob využití volného času, který v našem případě vzniká mezi jednotlivými etapami.
Má-li to pro vás být plnohodnotná dovolená, určitě ji nechcete strávit jen hledáním kontrol, ale chcete poznat okolí, kde se nacházíte, chcete relaxovat, chcete se bavit, chcete vzpomínat !!!
A od toho, aby vám navrhl nějaké možnosti je tu kdo ??? Od toho jsme tu my !!! , pořadatelé akce, cykloteam SixNumbers brothers.
20. září 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2189 x

Pekič back !!! aneb Tak to vidíte ....

Anóbrž každej mi tvrdil , navzdory tomu, že já mluvil o opaku, že Pekičova sportovní a spisovatelská kariera je minulosti. Já opravdu, volal, otravoval, vyhrožoval ukončením kamarádství. Až se mi na monitoru rozblikala zpráva , kterou poslal Pavel Pekárek.
Báža
15. září 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2664 x

Na čem se bude závodit ??

chlum
Tak samozřejmě na mapách turistických, s kterými má jistě vetšina z vás nějaké zkušenosti, tedy nebude to jen závod pro orientační bikery - specialisty, ale pro širokou cykloturistickou veřejnost. Mapy budou v měřítku 1:50 000 a podklady pro vás připravuje vydavatelství SHOCart. A kdyby přeci jen někdo z vás chtěl vědět ještě něco víc o charakteru terénu v kterém se 1. ročník SixNumbers uskuteční , stačí se proklikat na na tuto stránku uvedeného vydavatelství a pak si prohlédnout , případně i objednat tři mapy, na kterých se pojede a to pořadové číslo 41, 42 a 45. A pokochat se mimo jiné i krásou jihočeských rybníků.

Báža
15. září 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 1623 x

Propagace SixNumbers na MS v MTBO na Slovensku

stánek
Takřka kompletní přípravný výbor vyrazil v první den 3. světového šampionátu v MTBO, jehož centrem se stala slovenská Banská Bystrica , aby nejen zafandil svým kolegům a kamarádům, ale hlavním cílem byla propagace našeho šestietapového závodu mezi účastníky klání. Nutno poděkovat slovenským pořadatelům, že byli ochotní, přístupní, milí a hezké.
9. září 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2008 x

Co se skrývá ????....

gumky
... v těchto úhledných krabičkách s logem a internetovou adresou adresou našeho závodu se zdá být celkem nasnadě. Nekteří z vás jste již měli možnost státi se majiteli těchto reklamních předmětů a případně s ním udělat radost nejen sobě , ale i někomu jinému. Další propagační akce SixNumbers , spojená s rozdáváním těchto je v úterý 6.9.2005 v Bánské Bystrici na MS v MTBO. Není to sice zrovna za rohem, ale i my jedeme vedle propagace Šesti čísel také zafandit naším reprezentantům, kteří určitě nejsou bez šancí na medaile...
2. září 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 1763 x
Listování stránek:  První  [<< ] <  11 -  12 -  13 -  14 -  15 -  16  -  17 -  18 >   Poslední  


Kontakty SixNumbers

Ředitel závodu, jednatel
Vladislav Lepšík - Báža
sixnumbers@seznam.cz
+420 724 477 104

SixNumbers
hosted by
stable

reklama:
Bohemia Glass - české sklo
Probo - výstroj a výzbroj pro hasiče