Milé děti bikerů a bikerek….

Pryč je ta doba, kdy vás při odjezdu na závody nechávali rodiče doma samotné s počítačem, případně vás strkali k babičkám, které vás nutily dojídat oběd a před každým dalším jídlem si mýt ruce.
17. prosince 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2234 x

Objeví se na Ruské Sibiři 2006 znovu ???!!!!

Dlouho utajované snímky z Ruské Sibiře 2005 vyšly na světlo světa !!!
Podařilo se nám sehnat unikátní fotografii , která si právě tady může odbýt svou premiéru a získali jsme pro vás exkluzivně naprosto šokující report.
Pořadatelům již zmiňované soutěže ,zřejmě ve snaze neodradit od dalšího ročníku případné účastníky, se dlouho dařilo držet pod pokličkou snímky tohoto , odporně vyhlížejícího monstra :
12. prosince 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 3572 x

Jak mě štvalo, že na Ruský Sibiři dali cyklisti na prdel orienťákům a jak mi to nakonec bylo úplně jedno.

RS2004
Je před námi bajkersky trochu hluché období, ovšem hned druhý lednový víkend pořádají kamarádi z Bakova dnes již tradiční Ruskou Sibiř, a vyznavači bajkování bez ohledu na počasí jistě rádi přijedou nejen proto, aby pojezdili, ale hlavně aby se zase setkali s těmi, s kterými v dobrém slova smyslu válčí po celý rok. Tento článek berte jako trochu vzpomínku na ročník 2004, ale hlavně jako pozvánku na 14. leden pro nás velmi důležitého roku
dva tisíce six (numbers).
31. října 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2106 x

Vývoz SixNumbers do světa

mAk
No, abych mAakovi trochu napravil reputaci, tak musím uvést, že se jeho foto dostalo na zahraniční sportovní webovou stránku, která propaguje cyklistický a orientační sport. Autorem tohoto vyvedeného fota je organizátor a jedna z hlav Ruské rulety , špičkový fotograf, Milan Sameš .
Spoustu zajímavých fotografií objevíte na této adrese.
20. října 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 1550 x

Jak se připravuje a závodí designer těchto stránek

mAk
Honza "mAk" Svoboda není špatný kluk. Má stálé zaměstnání, je držitelem licence Elite v MTBO, pokojíček má vždy uklizený, svěřené úkoly plní neomylně a včas, svou lásku k bajku podporuje intenzivním tréninkem. V případě, že je někde legrace, tak on jí nikdy nezkazí. Výborně skáče na kole a je heterosexuál.
Snad jedinou jeho vadou je to, že ne všechny závody se konají v místě jeho bydliště, což znamená, že musí spát jinde než doma. No a jak už jsem řekl, bývá ozdobou veškerého kulturního dění, které zpravidla pořadatel MTBO pro závodníky připraví a proto jeho nedělní výkony tomu přes veškerý trénink a ambice odpovídají. My kluci a holky , co spolu chodíme se nebojíme seknout do vlastních řad, jak to vidí on sám se dočtete na stránkách SNS Smržovka.
Báža
4. října 2005
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 1568 x
Listování stránek:  První  [<< ] <  11 -  12 -  13 -  14 -  15  -  16 -  17 -  18 >   Poslední  


Kontakty SixNumbers

Ředitel závodu, jednatel
Vladislav Lepšík - Báža
sixnumbers@seznam.cz
+420 724 477 104

SixNumbers
hosted by
stable

reklama:
Bohemia Glass - české sklo
Probo - výstroj a výzbroj pro hasiče