Možnost startu jen ve dvou etapách

Připomínáme vám, kteří si nechcete čerpat dovolenou a přesto vás naše akce zajímá, že je možnost přihlásit se pouze na jednu dvouetapu a nevylučujeme tu možnost, že bude poslední dvojetapa vyhodnocena jako samostatný závod. Ale to opravdu rozhodneme až podle stavu přihlášek.
Korunu krále SixNumbers však samozřejmě získá ten, kdo absolvuje celou Tour.
V současné době jednáme o startu našeho špičkového profesionálního cyklisty, ale jeho jméno zveřejníme, až úmluvu stvrdíme rukou či panákemdáním.

Báža
29. května 2006
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 1955 x

Trika Hidden Power poprvé v akci

HP
Přinášíme nekomentované snímky jednoho ze spolupořadatelů a dokonce aktivního účastníka Sixnumbers a nutno dodat, že každý sponzor by nad takovouto propagací svého produktu zaplesal, neb mAčus vzal tuto do svých rukou opravdu z gruntu.
24. května 2006
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2007 x

Nejmladší účastníci SixNumbers

voz 1
Na MTBO v Brně nám přišly dvě maminky představit nejmladší přihlášené účastníky, kteří absolvují kategorii přívesných vozíků. Teda pokud ještě některý není teprve na cestě na svět.....
23. května 2006
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2164 x

Propagovali jsme SixNumbers na Malevilu

Stánek 1
Nepřílíš vzdálený areál Malevilu se stal o víkendu dějištěm jednoho z nejlépe obsazených bikových maratónů, a tak zde nemohla chybět naše miniskupinka, aby zde v tom lepším slova smyslu dala na vědomí ortodoxním bajkerům, že jsme tady a že se neumíme o nic hůře než oni porvat o sportovní výsledek a že nezůstaneme za očekáváním ani při tzv. kulturní části jakéhokoliv klání.
17. května 2006
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 1941 x

Přípravná setkání jdou do finále

Krásný sluneční víkend zřejmě zlepšil náladu i všem naším partnerům na jihu Čech, a možná i proto proběhla veškerá jednání dle našich představ.
O víkendu jsem totiž vyrazil na pracovní víkend s Pavlíkem Hanákem, přišel jsem totiž na to , že jezdit pracovat někam ven v plné sestavě je značně nebezpečné.

Takže se nám dokonce při návstěvě harmonikáře a démona v jedné osobě, Vency Koubka , podařilo tohoto muzikanta přesvědčit , že jedním z vrcholů jeho dosavadní kariéry by mohlo být zahrát aktérům Sixnumbers a tak ho tedy v cíli třetí (Vzrušující) etapy uvidíte a uslyšite.
Možná tomu pomohlo i to, že byl Pavlík úplně stejně rozcuchanej a zarostlej jako on.

Taky se nám v cíli třetí etapy pro vás podařilo sehnat teplé jídlo, teplé sprchy a bude-li pěkný počasí i nádherný přírodní koupaliště. Fotky vám neukážem, když to má bejt tajný , že jo??
Ale na ostatní se podívat můžete...
9. května 2006
Autor: Vladislav Lepšík
Přečteno: 2060 x
Listování stránek:  První  [<< ] <  11 -  12  -  13 -  14 -  15 -  16 -  17 -  18 >   Poslední  


Kontakty SixNumbers

Ředitel závodu, jednatel
Vladislav Lepšík - Báža
sixnumbers@seznam.cz
+420 724 477 104

SixNumbers
hosted by
stable

reklama:
Bohemia Glass - české sklo
Probo - výstroj a výzbroj pro hasiče